KIEROWNIK BUDOWY

Wiemy, jak ważne zadanie w nadzorowaniu każdej inwestycji ma kierownik budowy. To od niego zależy nie tylko jej terminowa realizacja, ale i solidność prowadzonych prac oraz bezpieczeństwo zaangażowanych w realizację projektu ludzi.

Wychodzimy z założenia, że zawód ten – jako wymagający największej odpowiedzialności oraz najwyższych kompetencji – powinien być nie tylko służbowym obowiązkiem, ale i misją, do jakiej należy pochodzić z należytą starannością.

Dlatego, jeśli potrzebny jest Państwu doświadczony kierownik budowy, za którym stoją odpowiednie kwalifikacje i lata doświadczenia, zapraszamy do kontaktu. Siedzibą naszego biura jest Łódź. Nasz kierownik budowy z chęcią spotka się z Państwem i ustali szczegółowy zakres współpracy tak, aby okazała się ona satysfakcjonująca dla obydwu stron.

Bez względu na to, czy zdecydują się Państwo  odwiedzić nas osobiście w siedzibie firmy czy kontaktować się będą z nami mailowo bądź telefonicznie, odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy optymalne rozwiązania dla Państwa inwestycji.

 

Copyright (C) 2009 by keid.pl Hosting zapewnia Hosting dla firm